דק סינטטי

דק סינטטי זה סופר דק !

למה לשלם אלפי ואף עשרות אלפי שקלים על תחזוקה ושימון כל שנה כשאפשר ליהנות מהדק הסינטטי של סופר דק.
דק ללא תחזוקה וללא טיפול. פשוט מתקינים ונהנים.

חברת סופר דק היא היחידה בישראל שמייבאת את הדור 3 והחדש של הדקים הסינטטיים עם טכנולוגיית 3D שמקנה לדק את המראה החם והאמיתי של דק העץ.

הדק הסינטטי של סופר דק הוא בעל עמידות מובנת נגד כתמים ודהיות ומכיל נוגדי UV לעמידה בפני השמש והאקלים הקשה בישראל.

דק סינטטי זה סופר דק !

למה לשלם אלפי ואף עשרות אלפי שקלים על תחזוקה ושימון כל שנה כשאפשר ליהנות מהדק הסינטטי של סופר דק.
דק ללא תחזוקה וללא טיפול. פשוט מתקינים ונהנים.

חברת סופר דק היא היחידה בישראל שמייבאת את הדור 3 והחדש של הדקים הסינתטיים עם טכנולוגיית D3 שמקנה לדק את המראה החם והאמיתי של דק העץ.

הדק הסינתטי של סופר דק הוא בעל עמידות מובנה נגד כתמים ודהיות ומכיל נוגדי UV לעמידה בפני השמש והאקלים הקשה בישראל.

בחר את הצבע שמתאים לך

דור 3

פיסטוק

איפאה

חום דובדבן

אפור מודרני

דור 2

חום פקאן

חום אגוז

בהבדל מדק מעץ מלא שמצריך תחזוקה שוטפת והוצאות אחזקה גדולות הדק הסינטטי של סופר דק :

 • לא נרקב
 • לא צריך צביעה או שימון
 • עמיד מהשמש
 • עמיד בפני מזיקים
 • ללא דהיות או כתמים
 • עמיד בפני אש
 • עמיד בפני החלקה
 • עשוי מחומרים אקולוגיים ממוחזרים ולא מצריך כריתת יערות
 • 20 שנות אחריות
 • אינו מתעוות ואינו נסדק
 • התקנה נסתרת

בנוסף ליתרונות הרבים שיש לדק הסינטטי מול הדק מעץ מלא, הדק הסינטטי של סופר דק חוסך לך אלפי ואף עשרות אלפי שקלים בתחזוקה שנתית שוטפת. זהו דק לכל החיים ! (בתמונה דק אורן לאחר 8 שנים)

בנוסף לבחירת הדק חשוב לבחור בקונסטרוקציה (תשתית) איכותית וחזקה שעליו יישב הדק.

אחת הבעיות המרכזיות בהתקנת דק סינטטי היא התשתית. למרות שהרבה אנשים בוחרים להתקין דק סינטטי הם לא מודעים לכך שרוב התשתיות בארץ עשויות עץ אורן. עץ אורן הוא עץ גמיש הסובל מהחסרונות של חוסר העמידות של עץ לתנאי מזג האוויר הקשים וככל עץ הוא גם נרקב לבסוף. אפשרויות נוספות כיום בארץ לתשתית הן ברזל מגולוון ואלומיניום אשר יקרים מאד וקשים לעבודה מה שמעלה מאד את מחיר ההתקנה ומייקר את העלות הסופית של הדק. כדי להתגבר על בעיות ההירקבות של העץ והמחיר הגבוהה של מתכת אנחנו בסופר דק מצאנו פתרון ואנחנו ממליצים ללקוחתנו להשתמש בתשתית הwpc  שלנו העשויות מאותן תרכובות עמידות ואקולוגיות מהן הדק עצמו עשוי !  חברת סופר דק היא היחידה בישראל שמייבאת קונסטרוקציית WPC אקולוגית שלא נרקבת ולא מחלידה שמחזיקה עשרות שנים במצב נהדר.

 

כיום בישראל קיימים מספר סוגים שונים של דקים סינטטיים

דק סינטטי PVC (מצופה פלסטיק):

דק סינטטי PVC הוא למעשה דק סינטטי העשוי לרוב מחומרים מודבקים ולא אחידים ובעל שכבה חלקית או מלאה של פלסטיק PVC ולכן בעל מראה סינטטי ולא דמוי עץ אמיתי. PVC הם קיצור מקובל לחומר ששמו המלא, Polyvinyl Chloride – זהו הפלסטיק הנפוץ ביותר בתחום הבנייה בעולם. זוהי יריעת פלסטיק קשיחה שניתנת לעיצוב ולכן נפוצה בשימוש כדק סינטטי אך מקנה לדק מראה של פלסטיק ולא של עץ. החסרונות המרכזיים של דק PVC הוא שהוא מתחמם מאד ועלול להיות רעיל במצב שריפה או חום גבוהה ובעל מראה פלסטיקי.

דק סינטטי עשוי MDF:

האמ די אפ או הסיבית הוא חומר מהונדס ומורכב משבבים של נסורת עץ אשר עובדו בתהליך ייצור העץ. השבבים מודבקים יחדיו עם שרפים ודבקים סינטטיים שונים, מכבש מפעיל לחץ וטמפרטורה גבוהים ומייצר את פלטות ה- MDF

חסרונו המובהק הוא נטייתו לספוח מים שגורמת לו להתנפח לאבד מחוזקו ולהירקב במהירות. כמו גם חוסר היכולת שלו לעמוד בקרינת השמש.

לרוב דק סינטטי זה מצופה גם כן בשכבה של פלסטיק כמו הדק הסינטטי העשוי PVC וכאשר שכבת הפלסטיק מתקלפת או נהרסת הליבה שבדק העשויה סיבית נחשפת למים או שמש ולרוב נהרסת מאחר והיא עשויה MDF  או שאר חומרים זולים שלא יכולים לעמוד בתנאי מזג האוויר. המחיר הזול של החומר והיכולת לעצב אותו בקלות הופכים את השימוש בו לנפוץ בדקים הסינטטיים

 

דק סינטטי WPC:

זהו הדק הסינטטי הנפוץ ביותר בעולם ובעל המראה הקרוב ביותר לעץ אמיתי.

הדק הסינטטיWPC  הוא שילוב של שלושה מרכיבים אשר מעורבבים יחדיו:

עץ, פלסטיק וחמרים מייצבים.

לרוב דק זה עשוי מקשה אחת ואחידה ולא מצופה בשכבת פלסטיק כך שאין "ליבה" פנימית ו"ציפוי" שונה אלא הכל חומר אחד חזק ומרשים.

גם בסוגי הדק הסינטטי של ה WPC יש שוני רב בין מוצר למוצר שמשתנה בהרכב החומרים ואחוז העץ והפלסטיק מה שמשפיע מאד על חוזק ועמידות הדק . הרבה יצרנים רוצים לחסוך בכסף וישתמשו בפלסטיק זול או בשאריות עץ זולות מנגריות כגול במבוק זול שנפוץ מאד במזרח ונוהג להתנפח בחום ובעל גמישות שלא מתאימה לאקלים הישראלי. בנוסף הרבה חברות לא מוסיפות נוגדי קרינה (anti UV) שעולים הרבה כסף ומגינים על הדק מדהייה וכתמים.

הדק הסינטטי של סופר דק עשוי מקשה אחת מחומרים אחידים, מלאים ואיכותיים, ללא ציפוי וללא חשש מסדקים. הדק הסינטטי שלנו הוא עבה מאד וחזק ובעל כמות כפולה של נוגדי קרינה כדי שיוכל להתמודד עם השמש הישראלית החזקה והאקלים הקשה. הדק הסינטטי שלנו עשוי מחומר WPC איכותי ללא ציפוי זול ועשוי כולו מקשה אחת, מה שאומר שגם אם נחתוך אותו לרוחב או לאורך הוא יישאר אותו חומר איכותי וחזק ואין חשש שמא הציפוי יתקלף דבר אשר בדקים זולים יחשוף את ליבת הדק לפגעי מזג האוויר וייהרס תוך זמן קצר.

לבסוף יש שוני גדול וחשוב שהרבה לקוחות לא מודעים לו והוא עובי הדק הסינטטי והעובדה אם הוא מלא או חלול.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים