חיפויי קיר

חברת סופר דק מתמחה בייבוא של חיפויי קיר דקורטיביים עמידים וחזקים ללא צורך בתחזוקה או צביעה ובעלי יופי ומראה של עץ אמיתי.

חיפויי הקיר שלנו נראים נהדר לאורך שנים ארוכות ומקנים תחושת חמימות לכל בית ומשרד.
מוסיפים צבע וחיות לכל קיר חיצוני או פנימי ואף יכולים להוות פתרון נהדר בזכות עוביים ועמידותם בשמש לבניית קירות במבנים אקולוגיים כמו צימרים ומחסנים.

חיפוי קיר הוא אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשוק הישראלי אשר מוסיף יופי ועיצוב מודרני לבית, למשרד או לבית העסק. החיפויים הנפוצים ביותר כיום בשוק הישראלי הם: חיפוי עץ, חיפוי אלומיניום, חיפוי אריחים, HPL , אבנים ובשנים האחרונות יותר ויותר חיפויים דמויי עץ. 

חיפויי הקיר הדקורטיביים של סופר דק יכולים להיות על קירות פנימיים בגלל יופיים ומרקמם דמוי העץ אך כמובן שגם על קירות חיצוניים בגלל עמידותם הרבה למזג האויר ותנאי האקלים הישראלי הקשה. 

כמו הדקים הסינטטיים שלנו גם חיפויי הקיר הדקורטיביים של סופר דק עשויים מחומר WPC מלא וחזק דמוי עץ ואינם דורשים תחזוקה או טיפול כלל. תרכובת הWPC של סופר דק הינה תרכובת אקולוגית של עץ ופלסטיק ממוחזר שמצד אחד נהנים מעמידות לאורך שנים ארוכות ללא צורך בתחזוקה וצבע ומצד שני נותנים את ההרגשה היפה והחמימה של עץ טבעי מלא. החיפויים של סופר דק מותקנים בקלות ובעזרת התקנה נסתרת כך שלא יראו ברגים או מסמרים ובעזרת מספר קטן של חיפויים אפשר בקלות להוסיף המון צבע, אופי ויופי לכל קיר פנימי בבית או במשרד.

במדינות כמו אוסטרליה, ניו זילנד וארצות הברית משתמשים בחיפויים דמויי עץ כדי לבנות בתים ובקתות אקולוגיות עשויות כולן מחיפויים סינטטיים דמויי עץ.
מאחר שעץ מלא דורש תחזוקה יקרה ולא מחזיק מעמד לאורך זמן חברת סופר דק גאה להיות הראשונה לייבא חיפויי קיר דקורטיבי איכותי דמוי עץ שלא דורש תחזוקה או טיפול ומחזיק שנים ארוכות באקלים הישראלי הקשה.

החיפוי הדקורטיבי מכיל נוגדי UV כך שאינו מאבד צבע, כמעט ואינו מתחמם והוא בעל עמידות גבוהה לאש.

בנוסף לחיפוי הקיר חשוב לבחור קונסטרוקציה (תשתית) מתאימה שעליה יורכב החיפוי קיר.  חברת סופר דק היא היחידה בישראל שמייבאת קונסטרוקציית WPC אקולוגית שלא נרקבת או מחלידה ומחזיקה עשרות שנים במצב נהדר מה שמקנה שקט לאורך שנים. בבחירה משולבת של מוצרי סופר דק תהנו גם מיופיו וצבעו העשיר של החיפוי שנשמר עם השנים וגם מקונסטרוקציה (תשתית) חזקה ועמידה שאינה נרקבת מתנאי מזג האוויר.

להזמנות מיוחדות אפשר להזמין חיפויי קיר בכל צבע ובכל גודל אפשרי.

מייפל

חום אגוז

חום פקאן

סרגלי אלון טבעי

חיפויי הקיר של סופר דק ניתנים להתקנה עצמית בקלות ובמהירות, בשיטת זכר נקבה יחודית ופשוטה. בעזרת מספר שלבים פשוטים גם אתם יכולים להתקין את חיפויי הקיר היפהפה שלנו.

 לצורך כך הכנו עבורכם סרטון הדרכה קצר, עם הסבר מפורט של התהליך כולו. בהצלחה ונשמח לעמוד לרשותם בכל זמן ובכל שאלה

חיפויי קיר נחשבים לאחד הטרנדים הבולטים ביותר בעולם ההום סטיילינג, אם אנחנו נחזור מספר עשורים אחורה אין מן הנמנע שנראה שחיפויי קיר שימשו אך ורק פתרון בטיחותי, פונקציונאלי ותו לא. לרוב חיפויי קירות היו על מנת להימנע ממצבים של רטיבות, עובש, טחב, קילופים ועל מנת להימנע מנזקי מזג האוויר.

 כיום באמצעות חיפוי קירות איכותי ניתן לדאוג לקירות הפנים והחוץ תוך כדי שאנחנו יוצרים עיצוביות בהתאמה אישית ובהרמוניה מוחלטת לחלל. אנשי המקצוע של חברת Super Deck פה על מנת לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.

עושים מעט סדר: חיפוי קירות

מעט לפני שאנחנו מתחילים לדבר על סוגי חיפויי קירות מוטב שנבין מה הם אותם חיפויי קירות. חיפוי קיר הוא הלכה למעשה "כיסוי" אשר תפקידו לחפות את הקיר באמצעות חומרי גלם ייעודיים. חיפוי קירות נותן לנו מענה במספר מישורים – בטיחותי, הגנתי(אל מול נזקי מזג האוויר ושאר ירקות) ואף נותן לנו מענה במישור העיצובי. בשנים האחרונות אנו רואים עשרות אלפי משקי בית בישראל וברחבי העולם אשר בוחרים לעצב את הבית שלכם ולדאוג לחיפוי הבית יחד עם חיפויי קיר.

החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה במלאכת חיפויי קיר

כאשר אנחנו מדברים על חיפויי קיר אנו מדברים על מלאכה שאינה קלה במיוחד לכן ישנה חשיבות בעבודה עם בעל מקצוע המתמחה במלאכת חיפויי קיר. במרוצת השנים פגשנו לא מעט אנשים אשר בחרו לעבוד עם בעל מקצוע ו/או חברה ללא ניסיון וכתוצאה מכך בזבזו לא מעט כסף, משאבים וזמן רב. 

על מנת להימנע ממצבים שכאלו אנו מציעים לכם לבדוק מה הוא הניסיון, הותק והמוניטין של החברה איתה אתם בחרתם לעבוד. כמו כן תוכלו לבקש לראות ולדבר עם כמה מחוג לקוחותיה אשר יעידו על טיב ואיכות העבודה. השקיעו בסעיף זה זמן רב מאחר ויש לו חשיבות רבה בכל הקשור לאיכות החיפוי, סוג החיפוי ולעמידותו לאורך זמן ממושך.

האם ניתן לחפות קיר בהתאמה אישית?

אנשים רבים תוהים האם ניתן לקחת חיפויי קיר רגילים ולנצל אותם מעבר לפונקציונאליות שלהם ויתרונות הבטיחותיים שלהם, התשובה היא חד משמעית כן. כיום חיפויי קיר אינם רק פעולה אותה אנו עושים לשם איטום וחיפוי אלא מדובר בפעולה עיצובית ואסתטית לכל דבר ועניין. 

חיפויי קיר הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים הבולטים וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי חיפויים בצבעים שונים, מרקמים ובאיכויות משתנות. כמו כן חברת Super Deck נותנת לכם את האפשרות לאפיין וליצור יחד איתה חיפויי קיר בהתאמה אישית עבורכם – כך שתוכלו להגשים את החזון העיצובי של הבית שלכם וליהנות מפתרון חיפוי איכותי באותה הנשימה.

אילו סוגי חיפוי קיר ניתן למצוא?

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חיפויי קיר, חלקם מותאמים בצורה מושלמת לקירות פנים ואילו אחרים מתאימים יותר לקירות חיצוניים. בין סוגי חיפויי הקיר אנו יכולים לראות: חיפוי אבן טבעית, שליכט צבעוני, חיפוי קיר דקורטיבי, חיפוי קיר פולימרי, מחיצות פנים, חיפוי קירות חוץ סינטטי, חיפוי משרביה, חיפוי אלוקובונד, חיפוי מעץ, חיפוי שיש, חיפוי אלומיניום, חיפוי סולארי ועוד מגוון רחב של חיפויים אחרים. יש לבחור את החיפוי בהתאם לסוג הנכס ולצרכי הלקו.

מה העלות של חיפויי קיר?

אנשים רבים תוהים מה הם העלויות של חיפויי קיר, הלכה למעשה כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חומרי גלם לשם חיפויי קיר החל מצבע, שליכט צבעוני, אבן טבעי, בטון חשוף ואלו רק על קצה המזלג. העלויות יהיו בהתאם לסוג חומר הגלם, גודל החלל והניסיון של בעל המקצוע איתו אתם תעבדו לכן אין אפשרות לאמוד מחיר לפני בדיקה מלאה של הנכס ושל צרכי הלקוח.

חיפוי קירות חוץ – האם זה הכרחי?

לרוב כאשר אנחנו מדברים על חיפוי קירות אנו נחשוב על חיפוי קירות פנים, אותם קירות שאנחנו רואים כשאנחנו בבית. יחד עם זאת יש עולם שלם של חיפויי חוץ. חיפוי חוץ הינו חיפוי המיושם באופן פעיל על חזיתות מבנים מעל קירות חוץ, מטרתו של חיפוי זה הוא לתת שכבת בידוד והגנה מנזקים וגורמי חוץ, כמו כן לדאוג לבידוד מלא של הבית מן העולם שבחוץ. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חיפויי חוץ אשר יכולים להפוך את הכניסה לחלל הבית שלכם ללא פחות ממרשימה.

הסתרה לצד תיקון פגמים וליקויים – חיפוי קירות

אנשים רבים מוצאים את עצמם מתחבטים בין שיפוץ כללי לשיפוץ נקודתי כתוצאה ממספר נקודות בבית בהם ניתן לראות נזקים הנגרמים אלינו כתוצאה מבלאי, מגע אדם ו/או נזקי מזג האוויר. יחד עם חיפוי קיר ייעודי אנו יכולים לטפל באופן נקודתי בבעיות עיצובית, אסתטיות, בעיות איטום ובטיחות שונות. כך לא תצטרכו להשקיע מאות אלפי שקלים בשיפוץ החלל ולתת מענה נקודתי, אסתטי ועיצובי לחלל שלכם בעת ובעונה אחת.

אמרתם חיפויים לקירות – אמרתם Super Deck

חברת Super Deck הינה אחת מן חברות הבוטיק המוערכות בתחום הבנייה והחיפויים. החברה החלה את דרכה באוסטרליה ומיקמה את עצמה שם כאחת החברות המובילות בתחום הבנייה. החברה עובדת ללא לאות במטרה להפוך את חייהם של לקוחותיה לחיים עיצוביים, פונקציונאליים ובטוחים הרבה יותר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חיפויים, אנו מזמינים אתכם לשיחת אפיון לשם התאמה של החיפוי הטוב ביותר לחלל שלכם.

זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור Super Deck.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים