חיפויי קיר

חיפוי קיר דקורטיביים ללא תחזוקה או שימון בעלי יופי ומראה של עץ אמיתי נראים נהדר לאורך שנים ארוכות ומקנים תחושת חמימות לכל בית ומשרד.
מוסיפים צבע וחיות לכל קיר חיצוני או פנימי ואף יכולים להוות פתרון נהדר בזכות עוביים ועמידותם בשמש לבניית קירות במבנים אקולוגיים כמו צימרים ומחסנים.

חיפויי קיר דקורטיביים הם אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשוק הישראלי ומוסיפים יופי ועיצוב מודרני וחדשני. החיפויים הנפוצים ביותר כיום בשוק הישראלי הם אריחים, HPL , אבנים ובשנים האחרונות יותר ויותר חיפויי עץ. חיפויים דקורטיביים יכולים להיות על קירות פנימיים וכמו כן גם על קירות חיצוניים. כמו הדקים הסינטטיים שלנו גם חיפויי הקיר הדקורטיביים של סופר דק עשויים מחומר WPC מלא וחזק דמוי עץ ואינם דורשים תחזוקה או טיפול כלל. תרכובת הWPC של סופר דק הינה תרכובת אקולוגית של עץ ופלסטיק ממוחזר שמצד אחד נהנים מעמידות לאורך שנים ארוכות ללא צורך בתחזוקה וצבע ומצד שני נותנים את ההרגשה היפה והחמימה של עץ טבעי מלא. החיפויים של סופר דק מותקנים בקלות ובעזרת התקנה נסתרת כך שלא יראו ברגים או מסמרים ובעזרת מספר קטן של חיפויים אפשר בקלות להוסיף המון צבע, אופי ויופי לכל קיר פנימי בבית או במשרד.

במדינות כמו אוסטרליה, ניו זילנד וארצות הברית משתמשים בחיפויים דמויי עץ כדי לבנות בתים ובקתות אקולוגיות עשויות כולן מחיפויים סינטטיים דמויי עץ.
מאחר שעץ מלא דורש תחזוקה יקרה ולא מחזיק מעמד לאורך זמן חברת סופר דק גאה להיות הראשונה לייבא חיפויי קיר דקורטיבי איכותי דמוי עץ שלא דורש תחזוקה או טיפול ומחזיק שנים ארוכות באקלים הישראלי הקשה.

החיפוי הדקורטיבי מכיל נוגדי UV כך שאינו מאבד צבע, כמעט ואינו מתחמם והוא בעל עמידות גבוהה לאש.

בנוסף לחיפוי הקיר חשוב לבחור קונסטרוקציה (תשתית) מתאימה שעליה יורכב החיפוי קיר.  חברת סופר דק היא היחידה בישראל שמייבאת קונסטרוקציית WPC אקולוגית שלא נרקבת או מחלידה ומחזיקה עשרות שנים במצב נהדר מה שמקנה שקט לאורך שנים. בבחירה משולבת של מוצרי סופר דק תהנו גם מיופיו וצבעו העשיר של החיפוי שנשמר עם השנים וגם מקונסטרוקציה (תשתית) חזקה ועמידה שאינה נרקבת מתנאי מזג האוויר.

להזמנות מיוחדות אפשר להזמין חיפויי קיר בכל צבע ובכל גודל אפשרי.

שחור חום

איפאה

חום פקאן

אפור מודרני

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים