פרקטים

פרקט פולימרי 100% עמיד במים

פרקט פולימרי מסוג SPC הוא אחד הפרקטים החדשניים והאיכותיים בישראל. הפרקט הינו 100% עמיד למים ובעל עמידות מוגברת לשריטות. הוא בעל ליבה קשיחה ומגיע עם שכבת ספוג אנטי בקטריאלי מובנה להגברת יציבות ובידוד כחלק מהפרקט.

חברת סופר דק היא מהראשונות בישראל שמייבאת את הדור הבא של הפרקט הפולימרי – סופר SPC. זהו פרקט בעל שכבת ציפוי חדשנית, המגנה עוד יותר על הפרקט ומקנה לו עמידות מהגבוהות ביותר שקיימות בעולם כנגד שריטות וסימיני לכלוך.

אנחנו בסופר דק גאים לייבא ולשווק ישירות לצרכן את סדרת היהלום, בעלת טקסטורה וצבעים יחודיים ממש כמו בעץ אמיתי

פרקט פולימרי עמיד במים

פרקט פולימרי מסוג SPC הוא אחד הפרקטים החדשניים והאיכותיים בישראל. הפרקט הינו 100% עמיד למים ובעל עמידות מוגברת לשריטות. הוא בעל ליבה קשיחה ומגיע עם שכבת ספוג אנטיבקטריאלי מובנה כחלק מהפרקט.

פרקט פולימרי מסוג SPC הוא אחד הפרקטים החדשניים והאיכותיים בישראל. הפרקט הינו 100% עמיד למים ובעל עמידות מוגברת לשריטות. הוא בעל ליבה קשיחה ומגיע עם שכבת ספוג אנטיבקטריאלי מובנה כחלק מהפרקט.

אנחנו גאים לייבא ולשווק את סדרת היהלום שלנו בעלת טקסטורה וצבעים יחודיים ממש כמו בעץ אמיתי

פרקט פולימרי עמיד במים

סדרת היהלום

בחר את הצבע שמתאים לך

אלון מבוקע

פרקט אלון מבוקע מותקן בבית

אפור מודרני

פרקט אפור מודרני מותקן בבית

אגוז אמריקאי

פרקט אגוז אמריקאי מותקן בבית

אלון מולבן

פרקט אלון מולבן מותקן בבית

הפרקט הפולימרי מסדרת היהלום של סופר דק הינו שדרוג ושיפור משמעותי לפרקטים הסינטטיים שהכרנו עד היום.

זהו פרקט פולימרי מסוג SPC (ראשי תיבות של אבן ופלסטיק) חזק במיוחד בעל צפיפות ועמידות גבוהה מאד מה שמקנה לו יציבות טובה ועמידות לאורך שנים ארוכות בכל חדרי הבית.

הפרקט הינו בעל שכבת הגנה נוספת כנגד קרינת UV, שקעים ושריטות ובתוספת עמידותו למים הוא הופך להיות הפתרון הטוב ביותר הן לריצוף ביתי והן לריצוף מסחרי 

 בהבדל  מפרקט למינציה רגיל הפרקט הפולימרי של סופר דק הוא :

100% עמיד במים !

פרקט עמיד במים

יתרון נוסף לפרקט הפולימרי אל מול פרקטי העץ ופרקטי הלמינציה שאינם עמידים למים, הוא ליבת הפרקט הפולימרי שעשויה חומרים קשים ואיכותיים והיא בעלת שכבת הגנה עמידה במיוחד כנגד שריטות לכלוך וקרינת UV. 

זהו פרקט לכל החיים לכל החיים ! 

מבנה פרקט פולימרי

מידות הפרקט הפולימרי:

  • פרקט פולימרי 100% עמיד למים
  • מגיע עם ספוג מובנה אנטי בקטריאלי: עובי 1 מ"מ
  • חומר: Super SPC
  • רמת שחיקה: AC5
  • אורך לוח : 1220 מ"מ
  • רוחב לוח : 180 מ"מ
  • עובי: 6 מ"מ
  •  מרקם פני שטח: טקסטורת עץ נעימה למגע

 

כיום בשוק הישראלי ישנם מספר סוגים שונים של פרקטים, וכשמגיעים לשלב בחירת הריצוף בבית חשוב להבין את ההבדלים בין הסוגים השונים:

פרקט למינציה

פרקט למינציה היה עד היום התחליף הכמעט יחיד של פרקט העץ המלא והפרקט התלת שכבתי. הוא עשוי הדפס עם טקסטורה של עץ המודבק על גבי שכבה של HDF , נסורת או MDF ומגיע בעובי של בין 8ממ ל20 ממ. הוא עשוי לרוב מחומרים מודבקים ולא אחידים ולכן לא עמיד למים. פרקט הלימנציה הזול יותר מתחיל ב40 ש"ח למ"ר ולרוב בעל מראה סינטטי ולא דמוי עץ אמיתי. ישנו כמובן הבדל גדול מאין מגיע פרקט הלמינציה, בין אם מגיע מהמזרח ובין אם מגיע מאירופה וכמו כן מחירו מושפע מרמת הגימור שלו וממעובי שכבת ההגנה מה שהופך אותו פחות או יותר עמיד לשריטות. ככל שהAC גבוהה יותר כך שכבת ההגנה תהיה עבה יותר והפרקט יהיה עמיד יותר לאורך שנים.

פרקט תלת שיכבתי

אחד הסוגים הנוספים הנפוצים בישראל הוא פרקט תלת שכבתי.

פרקט זה עשוי משלוש שכבות הדבוקות יחדיו, כאשר השכבה העליונה של הפרקט התלת שכבתי היא שכבת עץ טבעי. שכבה זו יוצרת מראה חיצוני טבעי וטקסטורה של עץ אמיתי. העובי של פרקט תלת שכבתי נע בין 14 ל-20 מ"מ, כשעובי השכבה העליונה נעה בין 3 ל-4 מ"מ, מה שמצריך צביעה, שימון או גימור לכה לשכבת העץ העליונה כדי שישמר לאורך שנים.

לעומת פרקט מעץ מלא (הקרוי גם פרקט גושני), המורכב משכבת עץ אחת מלאה, בפרקט תלת שכבתי מודבקת השכבה העליונה על שכבות של עץ לבן פשוט המחוברים אחד לשני בכיוונים מנוגדים. מבנה זה שבו שכבות מודבקות שתי וערב הוא שיוצר את החוזק המבני בפרקט תלת שכבתי לעומת פרקט מעץ מלא אשר עם הזמן מתעוות ומשתנה ואינו עמיד במיוחד לחום, לחות ומזג אוויר קיצוני.

 שכבת העץ העליונה בפרקט התלת שכבתי מצריכה שיוף של שכבה זו מידי כמה שנים, על מנת לחדש את הפרקט ולהשיב את מראהו החדש מאחר וזה אינו עמיד לשריטות וכתמים.

העלויות של פרקט זה יהיו גבוהות יותר מפרקט למנציה מאחר והוא בעל שכבה של עץ מלא והוא לא יהיה בעל אותם אפשרויות צבעים וטקסטורה הקיימות בהדפסים השונים בפרקטים פולימרים ולמינציה. בנוסף הוא אינו עמיד במים ולכן אסור לשטוף את הפרקט אחרת הוא ירקב.

פרקט פולימרי SPC

זהו פרקט פולימרי חדש והמהפכני שקצב מכירתו הופכת להיות מהגדולות בעולם בעקבות עמידותו למים ושריטות וחוזק הליבה שלו אשר עמידה לשינויי טמפרטורה ומזג אוויר קיצוני.

הפרקט הפולימרי מסוג SPC  הוא שילוב של שני מרכיבים אשר מעורבבים יחדיו:

אבן טבעית ופלסטיק.

עד היום היו רוב פרקטי הלמינציה עשויים MDF, HDF ושאר תרכובות עץ גרוסות ומודבקות אך הפרקט הפולימרי החדש שונה בכך שליבת הפרקט עשויה חומר אחד חזק אחיד ומרשים.

גם בסוגי הפרקט הפולימרי מסוג ה SPC יש שוני רב בין מוצר למוצר שמשתנה בהתאם לעובי, דרגת השחיקה, עובי השכבה המגינה וכמובן אחוז האבן והפלסטיק מה שמשפיע מאד על חוזק ועמידות הפרקט.

הרבה יצרנים רוצים לחסוך בכסף וישתמשו בפלסטיק זול או ממוחזר ואף באחוזי פלסטיק גבוהים מה שעשוי לגרום לפרקט להתנפח בחום ולגמישות שלא מתאימה לאקלים הישראלי. בנוסף הרבה חברות ישתמשו בשכבת הגנה דקה לכן חשוב לוודא שהפרקט הוא בעל AC גבוהה ושכבת ההגנה היא 0.5 ממ ( מה שמכונה באנגלית wearlayer) 

הפרקט הפולימרי מסוג SPC של סופר דק עשוי מקשה אחת איכותית וחזקה עם למעלה מ60% אבן טבעית ומפלסטיק HDPE חדש ואיכותי דבר השומר על מבנה הפרקט ומונע שינויים מבניים בעקבות מזג האוויר המשתנה

הפרקט הפולימרי מסדר היהלום, "הסופר SPC" שלנו, הוא עבה וחזק מאד ובעל שכבת הגנה נוספת המכילה אנטי UV ועוזרת למנוע שריטות וכתמים ומקלה על ניקוי של סימנים ולכלוך מהפרקט.

בנוסף הפרקט מגיע עם ספוג אנטי בקטריאלי מובנה מסוג IXPE דבר אשר מקנה לפרקט יציבות ובידוד ומוזיל עלויות ללקוח ומהירה יותר למתקין.

לבסוף יש שוני גדול וחשוב שהרבה לקוחות לא מודעים לו והוא עובי שכבת ההגנה של הפרקט. סדרת היהלום מגיע עם שכבת הגנה בעובי 0.5 ממ שהיא אחת העבות שקיימות בשוק (AC5) ועם אחריות מבנית של 30 שנה לבתים פרטיים.

הפרקט הפולימרי שלנו הוא לא רק חזק ועמיד אלא גם יפהפה ומרשים ובעל טקסטורה ומרקם כמו של עץ אמיתי שיתן הרגשת חמימות ויופי לכל דירה ובית.

לתיאום פגישה וקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור הדק שלכם צרו קשר עוד היום ונחזור אליכם בהקדם

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים